O nás: História značky Air Wick®

Každý má svoj jedinečný príbeh vône vrátane značky Air Wick®. Ten náš začal v roku 1943, keď sme začali ponúkať svoje vonné výrobky pre domácnosti v USA. Ako sa šírilo naše renomé a rástol dopyt po našich prémiových vôňach, rozšírili sme sa v roku 1953 s cieľom preniknúť do domovov v Európe, Kanade a Austrálii.

V súčasnosti sú produkty Air Wick® k dispozícii vo viac než 60 krajinách sveta. Ponúkame široký sortiment riešení vôní do domácnosti, vrátane elektrických strojčekov, prístrojov Freshmatic® či izbových sprejov, vonných sviečok, izbových sprejov a iných prenosných osviežovačov vzduchu a vôní tekutých difuzérov Sphere. Naše vône do domácnosti sú takisto rozmanité, od kvetinových, ovocných a gurmánskych vôní po sviežu bielizeň, levanduľu, citrusy a ďalšie.

S vôňami do domácnosti Air Wick® si môžete byť istí, že váš domov bude vždy svieži, lákavý a bude odrazom vašej osobnosti. Či chcete vôňu, ktorá prenesie inak alebo vôňu, ktorá vás prenesie domov, môžete si byť istí, že nájdete perfektnú vôňu Air Wick®. Prejdite si naše produkty a kolekcie, a zistíte, prečo nikdy nebolo tak ľahké uvoľniť lákavú vôňu domova s Air Wick®.