Life Scents™

1. Čo sú Life Scents™?

Vône Life Scents ™ znamenajú novú technológiu zameranú na vyvolanie voňavého zážitku. Každá vôňa obsahuje tri neustále sa meniace vône: to, čo ste cítili v jednej minúte, bude možno iné ako to, čo budete cítiť v ďalšej minúte. Štandardné vône sú zmiešanésa miešajú na vytvorenie celkovej vône / efektu. Skutočný život taký nie je: keď pečieme, cítime jednotlivé zložky alebo zložky v rôznych časoch: niekedy kôrku koláča pri otvorení dvierok rúry, alebo ovocie dusené v korení pri príprave zákuska alebo vanilkovú zmrzlinu pri servírovaní.

Alebo počas dňa na pláži, budete cítiť more, potom opaľovací krém, potom možno borovice (podľa toho, kde ste). Ide o to, že cítite všetko ako jednu vôňu, neustále sa mení.

2. Ako funguje Life Scents™?

Tradičné vône sú vyvinuté tak, aby vytvorili jednu stabilnú vôňu. Life Scents ™ využíva prevratnú technológiu, ktorá sa zásadným spôsobom mení tak, ako ich parfumérivyvíjali a premýšľali o nich. Life Scents™ je zmes ingrediencií, ktoré sa neustále menia, aby vytvorili skutočné multidimenzionálne zážitky, takže v každom okamihu cítite niečo iné, napríklad pečené hrušky nebo vanilku. To napodobuje fungovanie vôní v reálnom živote, čo má za následok vynikajúci, skutočný zážitok z vône.

3. Existuje Life Scents™ ešte niekde inde?

Nie, Air Wick®má exkluzívne práva na technológie a je dostupný len vo vôňach Life Scents™.

4. Bude náplň Life Scents ™ fungovať v mojich doterajších zariadeniach Air Wick® ?

Áno. Náplne Life Scents ™ Freshmatic® a náplne Scented Oil fungujú vo všetkých miniaplikáciach Air Wick® Freshmatic®.

5. Kde nájdem produkty Life Scents™?

Výrobky Life Scents ™ nájdete v drogéri alebo pri nákupe v super či hypermarkete. Môžete vyskúšať aj tlačidlo Kúpiť na stránkach produktov a uvidíte, aké produkty Life Scents™ on-line predajcovia ponúkajú.